Ратушняк з великим відривом лідирує на мерських перегонах в Ужгороді

Ратушняк з великим відривом лідирує на мерських перегонах в Ужгороді

РатаЯкби вибори Ужгородського міського голови відбулися наступної неділі то на них з великим відривом би переміг лідер “Нового Закарпаття” Сергій Ратушняк.
Вибори в обласному центрі Закарпаття поки не призначено, але все ж ужгородці очікують на них. В разі, якщо б вибори відбулися сьогодні за крісло мера поборолися б екс-очільники – Погорелов та Ратушняк. Так, після відсторонення від влади Віктора Погорєлова (16,2%), очікуваним можна вважати високий рівень довіри виборців до Сергія Ратушняка (27,6%). Наразі, його рейтинг вдвічі перевищує рейтинг Павла Чучки, а рейтинги Віктора Щадея і Ростислава Буланова – втричі.

Дослідження результатів передвиборчого соціологічного дослідження, здійсненого 6 та 7 травня в Ужгороді оприлюднив професор кафедри соціології і соціальної роботи УжНУ Олександр Пелін

Результати опитування показали, що поточного лідера президентських перегонів Петра Порошенка (35,1%) досить активно наздоганяють Ольга Богомолець (14,9%) та Олег Ляшко (13,6%). Це пояснюється тим фактом, що більше половини електорату Ольги Богомолець – прихильники люстрації старої влади. Та поки що їхній електорат  дещо менш мобілізований, ніж у того ж Порошенка, а серед електорату Ляшка дуже багато молоді. Рейтинг Юлію Тимошенко залишається стабільним, але низьким (7,9%).

Юлія Давидова, Karpatnews

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

2 відповіді до “Ратушняк з великим відривом лідирує на мерських перегонах в Ужгороді”

 1. Невже знову???!!!! Невже люди не розумнішають і нічому не вчаться???? Невже в Ужгороді немає достойних людей для зайняття посади мера??? Ужгородці, закликаю включити мозок і організуватись на кінець у справжню громаду і не допустити таких як цей суб’єкт до управління містом.

 2. Рятушняк, Погорелов, Чучка…

  Бідні ужгородці, що голосують так при опитуванні: ВАМ НЕ НАДОЇЛО ВИГРІБАТИ МІЖ ЗЕКАМИ ТА КЛОУНАМИ?

  Невже містяни не бачать нічого й нікого крім “ВАЧОРАШНІХ”?

  Так і хочеться кричати: “Чи не досить обирати собі пастуха, барани?” та “Чи варто знову вірити у доброго царя?”

  Тепер, особливо – після революції гідності, потрібен не “керівник” чи “лідер” міста а менеджер, якого ми, городяни НАЙМАЄМО для організації:
  – безперебійної подачі води та електроенергії до наших осель;
  – вивозу сміття та чищення каналізації;
  – для ремонту шляхопроводів та тротуарів міста;
  – відлову бродячи собак та котів і т.д. і т.п.

  Ну що, знову… НЕ ЯСНО?!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *