На Берегівщині радилися з мілітарними формуваннями

Днями у районному відділу міліції відбулося засідання з очільниками громадських формувань Берегівщини. Під час наради, тимчасово виконувач обов’язків  начальника Берегівського РВ УМВС в Закарпатській області підполковник міліції Василь Продан в першу чергу представив громаді нового інспектора по роботі з населенням та громадськими формуваннями капітана міліції Яну Денисюк, яка коротко доповіла про стан діяльності громадських формувань за перший квартал 2014 року.

збори

Начальник сектору дільничних інспекторів міліції Стефан Кантор, який також був присутній на нараді, ознайомив голів громадських формувань з дислокацією дільничних інспекторів міліції обслуговує мій дільниці, надав мобільні телефони та узгодив деякі питання про співпрацю між ними. В свою чергу, виступив заступник начальника Берегівського райвідділу підполковник міліції Елемір Сіладі, який визначив основні напрямки співпраці, а саме звернув увагу на забезпечення особистої безпеки громадян, захист їх прав і свобод та законних інтересів, запобігання правопорушенням та їх припинення у разі виявлення, охорони  громадського порядку і державного кордону на території району.

В подальшому виступив представник райдержадміністрації Берегівського району, спеціаліст сектору з протидії та запобігання корупції, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату Іван Фединишинець, який зауважив щодо необхідності активізації участі громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону на території Берегівського району, та взаємодіяти з дільничними інспекторами міліції, для ефективної профілактичної роботи.

На завершення наради Василь Продан зазначив, що питання громадської безпеки та охорони громадського порядку завжди було і буде пріоритетним в роботі органів внутрішніх справ, а останнім часом воно набрало ще більшої уваги. Після чого   подякував громадським формуванням та всім присутнім за увагу, та за їхню участь в охороні громадського порядку на території Берегівського району, та наголосив на необхідності в подальшій співпраці з міліцією.

 Адальберт Фозекош Берегівський РВ УМВС

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *