В Ужгороді ловлять таксистів з машинами на іноземних номерах

таксіПід час рейдової перевірки в Ужгороді  складено протоколи про адміністративне правопорушення на двох таксистів, що здійснювали перевезення пасажирів на таксі транспортними засобами, зареєстрованими в Польщі та Угорщині.

Як зазначається у повідомленні Укртрансінспекції, за це передбачена відповідальність від двадцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 340 до 1700 грн.).

Крім того,  виявлено 9 порушень провадження господарської діяльності: здійснення господарської діяльності без державної реєстрації як суб’єкта господарювання або без одержання ліцензії, а також за надання послуг з перевезень пасажирів та вантажів без оформлення документів, перелік яких визначений ст.39 та ст.48 Закону України «Про автомобільний транспорт».

Звертаємо увагу те, що 28 червня 2015 року набрав чинності Закон України «Про ліцензування видів господарської діяльності» від 02.03.2015, згідно із вимогами якого підвищується відповідальність перевізників за здійснення перевезень без необхідних документів. Так, порушення ч.1 ст.164 Кодексу України про адміністративні правопорушення тягне за собою накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян ( від 17000 до 34000 грн.) з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої.

Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за таке саме правопорушення, або пов’язані з отриманням доходу у великих розмірах, – тягнуть за собою накладення штрафу від двох тисяч до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 34000 до 85000 грн.) з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, – йдеться у повідомленні Укртрансінспекції.