Обурені станом доріг жителі Іршавщини, знову перекриють трасу

дорога8Вже декілька років іршавчани, намагаються звернути увагу на проблему доріг у районі. Та їх старання поки що не увінчалися успіхом і тому селянам доводиться й надалі думати, як вийти з ситуації.

Як стало відомо, жителі трьох сіл Іршавщини, а саме: Довгого, Кушниці та Броньки знову вийдуть у центр с.Довге з наміром перекрити вузлову автомобільну дорогу державного значення у напрямку: Свалява-Іршава-Хуст, про що повідомив активіст з села Довге Михайло Ловга. Він розказав, що мовиться про дорогу довжиною 15 км, яка за його словами була вже розбитою, ще від перших років незалежності України і саме з тих пір потребує ремонту, а наразі її взагалі дорогою й назвати не можливо. Тому, для початку селяни планують перекрити дорогу на декілька годин, якщо ж міри прийняті не будуть то наступна така акція буде безстроковою:
«Я впевнений, що все вийде, якщо ж ні, то перекриваємо безстроково з наметами».
Обурені жителі зазначених сіл навіть склали відповідну заяву від 6 липня з урахуванням 18 підписів активістів на ім’я голови сільради, у якому повідомляють про те, що 10 липня вони перекриють дорогу у с.Довге.
Михайло поділився інформацією й про те, що вже дві сотні тамтешніх жителів готові вийти боротися за ремонт доріг у рідних селах.

goloskarpat.info

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *