В Ужгороді композитор Андрій Червеняк презентував збірку «Пісні моєї душі» (відео)

В Ужгороді композитор Андрій Червеняк презентував збірку «Пісні моєї душі» (відео)

Андрій Червеняк – композитор, член Національної ліги українських композиторів, автор семи пісенних збірок. І усе це на дев’ятому десятку життя. 9 червня Андрій Андрійович презентував своє крайнє, сьомє видання  «Пісні моєї душі».  

Цікаво, що музикою Андрій Червеняк почав серйозно займатися уже в доволі зрілому віці, розповідає товариш композитора, також музикант Михайло Рибалко.

«Писати музику Андрій Андрійович почав уже на пенсії, у віці за 60. І ось який результат – 7 пісенних збірок. Наша з ним співпраця свого часу переросла у справжню дружбу. Андрій Червеняк –  особлива людина, приклад для молоді, приклад того, що займатися творчістю ніколи не пізно. У нього душа співає.  Я вважаю, що такі талановиті люди мають увійти в історію, їх треба увіковічити» – каже музикант, концертмейстер та товариш Андрія Червеняка Михайло Рибалко.

На презентації звучали пісні Андрія Червеняка у виконанні місцевих колективів, зокрема й студентів Ужгородського музичного фахового коледжу ім.Д.Задора. Гості могли насолодитися якісною музикою на слова закарпатських авторів. Презентація відбувалася у Фонді Андрія Півня, за сприяння якого збірка Андрія Червеняка була видана.

«Коли Андрій Андрійович розповів мені про збірку «Пісні моєї душі», я зрозумів, що це і для автора, і для суспільства дуже важливе музичне зібрання. Тому ми доклали зусиль, аби ця збірка вийшла у світ. Я впевнений, що з неї багато почерпнуть музиканти і студенти навчальних закладів музичного напрямку. Бо в неї справді вкладено душу автора» – розповідає Андрій Півень, засновник Фонду Андрія Півня.

Андрій Червеняк увійшов у творче композиторське життя Закарпаття трохи більше 10 років тому. До цього працював у сфері харчової промисловості. Втім, маючи фахову музичну освіту, таки повернувся до музики і заявив про себе уже сімома збірками.

«Презентована збірка «Пісні моєї душі» наче підсумовує творчий, композиторський шлях Андрія Червеняка. Втім, Андрій Андрійович ще має енергію, бажання творити і сильний дух. Тож, я впевнений,  ще потішить нас своєю творчістю» – ділиться враженнями Федака Павло вчений-історик, краєзнавець, громадський, культурний й політичний діяч. 

Привітати композитора й познайомитися із його новим творінням зібралася культурна й наукова еліта Закарпаття, просвітяни, музиканти та виконавці.

Агентство комунікацій ПАЗЛ

/

/


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.