Україна дозволила в’їзд вакцинованих російським препаратом “Спутник V”

Україна дозволила в’їзд вакцинованих російським препаратом “Спутник V”

Україна та Угорщина домовилися взаємно визнавати свідоцтва про вакцинацію від коронавірусу. Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

“Офіційно: Україна і Угорщина взаємно визнали COVID-свідоцтва. З 11 червня можна подорожувати з вітчизняними свідоцтвами про повну вакцинацію. Вітаю колегу і друга Петера Сійярто з успішним втіленням нашої домовленості. Перша країна ЄС, з якою втілили таке рішення”, – повідомив він.

Визнання свідоцтв означає, що будуть прийняті усі вакцини, сертифіковані для використання в Україні, включно з індійською Covishield та китайською CoronaVac та Угорщині. Остання одна з небагатьох країн ЄС, які використовують вакцини, не затверджені регулятором Євросоюзу – китайську Sinopharm та російську “Спутник V”.

До речі, у національному сертифікаті Угорщини про вакцинацію не вказуватимуть, яким саме препаратом було зроблено щеплення. Таке рішення ухвалив уряд Угорщини, повідомляє “Трибуна”  із посиланням на Euractiv.

Станом на 5 червня 2021 року в Угорщині було проведено 1 мільйон 766 тисяч вакцинацій препаратом “Спутник V”. Всього вакцинованих різними препаратами – 5 мільйонів 260 тисяч осіб (54,58 % населення). Повністю вакци­новано 3 мільйони 990 тисяч осіб (41,40 %). Загальна кількість  вакцинацій 9 мільйонів 250 тисяч.

В Україні станом на 9 червня всього було проведено 1 мільйон 545 тисяч вакцинацій. Кількість вакци­нованих – 1 мільйон 364 тисячі осіб (3,29 % населення), повністю вакцинованих – 180 тисяч осіб (0,43 %).

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто вакцинувався російською вакциною

Міністр закордонних справ Угорщини вакцинувався російською вакциною (фото)

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *