В Ужгороді з почестями поховали маму керуючого Карпатською єпархією, єпископа Віктора (фото)

В Ужгороді з почестями поховали маму керуючого Карпатською єпархією, єпископа Віктора (фото)

10 червня 2017 року, у кафедральному соборі апостола українського Андрія Первозванного Карпатської єпархії УАПЦ у м. Ужгород, відбувся чин похорону над новопреставленою Катериною, мамою Преосвященнішого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією. Чин похорону, по благословенню Блаженнішого Макарія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля УАПЦ, очолив Високопросвященніший Герман, архієпископ Чернівецький і Хотинський, у співслужінні Преосвященнішого Бориса, єпископа Херсонського і Миколаївського, керуючого Таврійською єпархією, духовенства Карпатської, Закарпатської, Львівської, Тернопільської та Чернівецької єпархій УАПЦ, за участі дітей, онуків, рідних, близьких та знайомих покійної, громадськості з Закарпатського крайового товариства “Просвіта”, Люстраційної комісії Закарпатської області, Ужгородської філії “Української асоціації інвалідів АТО, “України Соборної” та інших патріотичних організацій краю.

Перед прощанням з у Бозі спочилою, єпископом Борисом було зачитано співчуття родині від Предстоятеля УАПЦ Митрополита Макарія. Опісля цього Архієпископ Герман виголосив проповідь, у якій закликав усіх до щирої молитви до Господа за прощення спочилій гріхів, вчинених нею за час її земного життя, та дарування їй місця у Царстві Небесному, де всі святі перебувають.

Поховали Катерину Кирилівну з військовими почестями, адже в роки ІІ Світової війни вона була зв’язковою партизанського загону, що боровся з фашистськими окупантами. Салютна група 15 ОГПБ дала 4 залпи з автоматів на честь матері єпископа.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *