Сьогодні в Перечині відкриють меморіальну дошку полеглому закарпатському воїну Івану Бабичу

Сьогодні в Перечині відкриють меморіальну дошку полеглому закарпатському воїну Івану Бабичу

Меморіальну дошку полеглому закарпатському воїну Івану Бабичу відкриють завтра у Перечині

В понеділок, 12.06.2017 р. о 11.00, в Перечинському професійному ліцею (м. Перчин, вул. Будівельників, 8), де навчався полеглий у російсько-українській війні на Донбасі закарпатський військовослужбовець Іван Бабич відбудеться урочисте відкриття меморіальної дошки.

Іван Іванович Бабич, 22.08.1983 р.н., пішов захищати Батьківщину добровольцем ще влітку 2014 року, під час активної фази визвольної російсько-української війни на Сході України, в 4-й територіальний батальйон 128-ї гірсько-піхотної бригади, потім перевівся в 24-у бригаду. А 10 травня 2016 року, після демобілізації, підписав контракт і знову повернувся на Донецький фронт вже в складі 15-го батальйону 128-ї бригади.

В ніч з 8 на 9 червня в зоні АТО, поблизу Донецька в районі шахти «Бутовка-Донецька», внаслідок мінометного обстрілу російськими бойовиками із застосуванням СПГ-9, АГС-17, ЗУ-23-2 та стрілецької зброї, він отримав важкі осколочні поранення, після чого був терміново доставлений в лікарню м.Дніпропетровськ, де 10.06.2016 р. через важкість травми, фактично в комі, він відійшов до Небесного війська.

12 червня 2016 року Героя поховали на місцевому кладовищі м. Перечин, за участі рідних, бійців, волонтерів, жителів міста та краю.

Низький уклін і співчуття близьким та вічна пам’ять Герою від імені бойових побратимів та волонтерів Закарпаття

Віталій Грегор,

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *