В Ужгороді відкрили вуличну бібліотеку (фото)

В Ужгороді відкрили вуличну бібліотеку (фото)

13 липня на пл.Є.Фенцика в обласному центрі розташувався так званий  читальний зал «Сквер літературного читання» . Бібліотекарі Ужгородської центральної міської бібліотеки Андріана Гузак та Тетяна Крічфалушій вирішили привернути увагу відпочиваючих  під каштанами до читання, популяризували літературні  новинки,які надходять до бібліотеки.

Цей новий проект для бібліотеки і як показав сьогоднішній дебют він і не останній. Метою проекту є привернення уваги громадськості міста до інноваційних послуг, які надає сьогодні бібліотека, підвищення ролі книги та престижу читання.

До уваги відпочиваючих на площі  бібліотекарі запропонували літературні новинки закарпатських письменників та поетів, таких як, книги відомого лауреата Шевченківської премії М.Дочинця, відомої поетеси Т. П’янкової,  юної  письменниці А.Магас та інших. Також були презентовані книги різних напрямів, зокрема як психології, по вихованню та ін.

У «Сквері літературного читання»  любителі книг також  отримали кваліфіковану консультацію бібліотекаря, поспілкувалися і просто змістовно та з користю провести свій вільний час.

Інформацію підготувала

бібліотекар І кат.Ужгородської ЦМБ

Андріана Гузак

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *