На Тячівщині працівник поліції з ознаками сп’яніння втік з місця ДТП (відео)

В селі Ганичі Тячівського району працівник Дубівського ВП Василь Візичканич зробив ДТП. З місця події правоохоронець втік на невідомому “Мерседесі”, кинувши власного “Гольфа” на литовській реєстрації. Про це повідомляє у мережі Фейсбук Петро Куцин . Останній стверджує, що працівник поліції мав явні ознаки алкогольного сп’яніння.

Деталі у відео.

https://www.youtube.com/watch?v=TePGQL_bcL0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може сподобатися