В Ужанському нацпарку проходить міжнародний осінній пленер художників (фото)

В Ужанському нацпарку проходить міжнародний осінній пленер художників (фото)

З 5 жовтня в селі Стужиця на території Ужанського національного природного парку розпочав роботу черговий осінній міжнародний пленер художників.
Організаторами пленеру художників виступили письменник Юрій Дік, Закарпатська ОДА та адміністрація Ужанського НПП. В пленері приймають участь художники з Латвії, Литви, Угорщини та з різних куточків України.
Під час зустрічі художників з директором Ужанського НПП Віктором Бирковичем було сплановано програму перебування та роботу художників на території парку. Митцями буде відображена природна спадщина ЮНЕСКО в номінації «Букові праліси Карпат та інших регіонів Європи», сакральна архітектурна спадщина, зокрема церква Св.Архангела Михайла в с. Ужок, що входить в номінацію ЮНЕСКО «Дерев’яні церкви карпатського регіону Польщі і України», найстаріші дуби України в с. Стужиця Дідо-дуб та Дуб Чемпіон, с. Лубня на українсько-польському кордоні Лубня-Волосате та багато інших цікавих об’єктів на території парку.
Також продовжить роботу школа мистецтв для талановитої молоді Велекоберезнянщини, започаткована в минулому році де художники проведуть навчання та майстер-клас для учнів.
9 жовтня в атріумі Закарпатської ОДА та в кінці пленеру, що завершує свою роботу 15 жовтня відбудуться виставки робіт художників.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *