Doc.ua запис до лікаря

В свалявському лісгоспі рубають ліс навіть у період тиші (відео)

В свалявському лісгоспі рубають ліс навіть у період тиші (відео)

Не дивлячись на “сезон тиші”, який триває до 15 червня 2018 року, на території ДП “Свалявське ЛГ” ( директор Дуфінець О.О.) тривають хижацькі рубки лісу. Нещасні звірі змушені тікати невідомо куди, щоб виносити потомство.

Президент ГО “Захист лісу” Іван Годя наочно демонструє злочини лісівників, поліція реєструє кримінальні провадження, але є великі сумніви у справедливому вирішенні питання, адже ЗОУЛМГ на чолі з Валерієм Мургою не бачить порушень у діяльності підопічних.

Нещодавно прес-служба Закарпатського ОУЛМГ поширила з приводу “сезону тиші” повідомлення наступного змісту:

Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства інформує, що відповідно до вимог Закону України від 09.04.2015 року № 322-VIII «Про внесения змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони тваринного світу» встановлено, що у період масового розмноження диких тварин, з 1 квітня до 15 червня, забороняється проведения робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою.

У зв’язку з цим, в управлінні звертають увагу на необхідність неухильного виконання вимог частини п’ятої статті 39 Закону України «Про тваринний світ» підприємствами, установами, організаціями і громадянами при здійсненні будь-якої діяльності, що впливає або може вплинути на стан тваринного світу.

ЗОУЛМГ наголошує на необхідності забезпечення «сезону тиші» в місцях масового розмноження та вирощування потомства дикими тваринами з обмеженням господарської діяльності, що благоприємно вплине на стан тваринного світу.

Підприємства, установи, організації і громадяни при здійсненні будь-якої діяльності повинні забезпечувати охорону середовища існування, умов розмноження і шляхів міграції тварин.

Заборонено: пальба, проведения вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах.

http://

http://

http://

 

Дуфінець.О.О. – директор ДП “Свалявське ЛГ”
Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *