Берегівські маршрутки несуть загрозу мешканцям та гостям міста

Берегівські маршрутки несуть загрозу мешканцям та гостям міста

Страшна трагедія, яку спричинили перевізники в Кривому Розі де загинуло 8-чоловік і понад десяток травмувалось, заставляє потенційних пасажирів більше звертати увагу на безпеку перевезення. Серед гостей м. Берегово, яких стає дедалі більше під час відкриття купального сезону в міських термальних басейнах,  почало поширюватись справедливе обурення через незадовільний безпековий стан маршрутних таксі, які везуть пасажирів до Берегова із залізничного вокзалу м. Мукачево. Переважають бусики наспіх переобладнані з вантажних, пасажирські сидіння є простими лавками, з яких пасажири при першій раптовій зупинці падають на підлогу.

Викликає також багато питань про профпридатність і адекватність самих водіїв, які в гонитві за швидкими грошима, намаганням встигнути до чергового потягу, який приходить через півтори години, порушують швидкісний режим, використовують агресивну манеру їзди в самому м. Берегово, брутально спілкуються з пасажирами. Варто відповідним службам перевірити наявність відповідних медичних довідок в осіб далеко позапенсійного віку, які беруть на себе відповідальність за людське життя. Специфіка цього гостьового пасажирського потоку і відсутність конкуренції, дозволяє цим людям вести свій бізнес в таки спосіб, що явно не є принадою нашого гостинного Закарпаття.

Міська влада Берегова має ініціювати жорстку перевірку транспортних засобів, які несуть загрозу мешканцям та гостям міста.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.