В селі Оноківці відновили вивіз сміття (відео)

В селі Оноківці відновили вивіз сміття (відео)

Днями “Трибуна” повідомяла, що в Оноківцях люди несуть сміття під двері сільради (фото).

Керівництво Оноківської ОТГ оперативно відреагувало на проблему, .

Вивіз сміття відновили в селі Оноківці Ужгородського району. Про це  розповів голова сільської ради Павло Машіка. Нагадаю, цими вихідними жителі Оноківців залишали сміття біля дверей сільради через те, що комунальна служба не вивозила його у зазначений день.

У цей бак склали пакети з сміттям, яке принесли жителі села Оноківці до дверей сільської ради. Причину голова сільради Павло Машіка пояснює так:

ПАВЛО МАШІКА, голова сільської ради с. Оноківці

«Комунальна служба села Оноківці повідомила громадян про те, що не буде на цьому тижні, у п’ятницю, вивозитися сміття з нашої території – тверді побутові відходи. Пов’язано це з тим, що склалася значна заборгованість населення перед комунальною службою. Відповідно в комунальній службі склалася значна заборгованість перед підрядчиком, який займається вивозом ТПВ. Попросили один тиждень дати їм перерву для того, щоб розібратися з боргами, зібрати гроші, розібратися з боргами й в подальшому продовжити роботу».

За словами голови комунальної служби села Оноківці Андріани Мельникової, сміття не вивезли один раз – у п’ятницю, 6 березня.

АНДРІАНА МЕЛЬНИКОВА, голова комунальної служби в с. Оноківці

«Ми населення у вівторок усі оголошення були навкруги, у соцмережах, на сайті офіційному, що один раз, 6-го, не вивезеться. Ми знаємо, що робота продовжується, перевізник сумлінний».

Жителька Оноківців Любов Бринзович уклала договір із комунальною службою, яка забирає сміття від її дому.

ЛЮБОВ БРИНЗОВИЧ, живе в с. Оноківці

«Вивозять постійно, тільки оцю п’ятницю не вивезли. Кажуть, що не платять, але я не знаю більше. У нас ми платимо… Нас 4 людини… 64, 20 платимо кожен місяць платимо».

За словами голови сільради Павла Машіки, до кінця місяця вирішать, яким чином покрити борги за послуги вивезення сміття в селі.

suspilne.media

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *