У Закарпатській обласній бібліотеці представили результати майстерні «Втілити спонтанне, уявне»

У Закарпатській обласній бібліотеці представили результати майстерні «Втілити спонтанне, уявне»

10 березня в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф. Потушняка відбулась презентація напрацювань учасників воркшопу «Втілити спонтанне, уявне» та художника Данила Ковача.

Впродовж минулого тижня всі охочі могли взяти участь у майстерні від художника Данила Ковача, яка працювала в рамках проєкту «Бібліотека єднає людей», що реалізується в рамках програми Tandem Ukraine.

Учасники майстерні під керівництвом митця працювали над колективним твором мистецтва за художнім методом оп-арту (оптичне мистецтво). 40 учасників майстерні спільно малювали на одному триметровому полотні із заплющеними очима без будь-яких думок чи асоціацій та ще й не відриваючи руки від полотна. А опісля художник упорядковував цей «колективний хаос». Колективний твір можна побачити у читальній залі бібліотеки.

Під час презентації роботи Данило Ковач висловив подяку учасникам та бібліотеці за участь у такому перформансі та визнав, що для цього це був важливий і цікавий досвід співпраці.

16 березня о 17:00 в головній книгозбірні Закарпаття відбудеться презентація третього і заключного воркшопу в рамках проєкту «Бібліотека єднає людей», на якому художниці з Києва створюватимуть текстильну книгу.

Довідка:

Данило Ковач закінчив художній коледж імені А. Ерделі в Ужгороді і Львівську національну академію мистецтв. Брав участь у багатьох персональних і групових виставках, переможець міжнародних і українських конкурсів, стипендіат програми Міністра Культури i Національної Спадщини Республіки Польща “Gaude Polonia”.

Воркшоп “Втілити спонтанне, уявне ” є частиною проєкту «Бібліотека єднає людей», що реалізується в рамках програми Tandem Ukraine https://www.tandemforculture.org/programmes/tandem…

Організатори проєкту «Бібліотека єднає людей»: Платформа міждисциплінарних практик Open Place (Київ, Україна), Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека (Ужгород, Україна), Studio of Young Artists’ Association (Будапешт, Угорщина).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *