В регіонах також будуть проведені показові процеси над лідерами ОПЗЖ та їх посібниками

Про це пише Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/472

📍Переслідування колаборантів з ОПЗЖ  не обмежиться одним нардепом Шуфричем.

📍В регіонах також будуть проведені показові процеси над лідерами ОПЗЖ та їх посібниками, що готувалися з квітами зустрічати окупаційну владу у лютому 2022 року.

📍Влада змушена розпочати зачистку 5 колони кремля в тилу України, яку мала провести одразу після початку широкомасштабного вторгнення.

📍За цей час колишні колаборанти різко змінили свою життєву позицію, голосують в унісон з владою, навіть займаються волонтерською діяльністю.

📍Як відомо, Шуфрич до цих пір очолює Комітет зі свободи слова Верховної Ради України. Не допомогло.

Всьому свій час. 

📍СБУ швидко надолужить згаяне, адже папки з інформацією нікуди не ділись.

📍В Закарпатській області в групі ризику знаходяться депутати облради Іван Чубирко та Мирослав Щербей, які до війни були  тісно пов’язані з Віктором Медведчуком.

📍Але вони матимуть реальні проблеми лише в тому випадку, якщо буде встановлена їх причетність до масових заворушень 2020 року у вигляді акцій   Податкового майдану , які супроводжувалися перекриттям автомагістралей та антивладними мітингами під стінами Закарпатської ОДА. 

📍Акції були інспіровані спеслужбами росії, велика кількість українських підприємців використовувалася тоді втемну і тільки невелике коло посвячених осіб розуміло основну мету заходу – посіяти недовіру до влади, за допомогою масових заворушень змусити Президента України та Верховну Раду призначити Премʼєр-Міністром України Віктора Медведчука.

📍В Закарпатті цей протестний рух очолював Роберт Іванчо, який працював у тісній взаємодії з медведчуківською ОПЗЖ

📍Останній добрий відомий органам СБУ через заяву про небхідність перейменування Закарпатської області в Республіку Підкарпатська Русь. Тоді, у 2017 році Роберт Іванчо перебував у статусі Голови постійної депутатської комісії з питань законності, регламенту, депутатської етики,  оборонної роботи та надзвичайних ситуацій Мукачівської міської ради. 

📍СБУ обмежилася тільки профілактичними заходами, які викликали  тичасовий переляк, а не усвідомлення злочинності подібних закликів, які грали на руку спецслужбам росії.

📍Реально такі дії мали трактуватися як посягання на територіальну цілісність і недоторканість  України (ст.110 ККУ)

📍На сьогоднішній день Робер Іванчо очолює ГС «Закарпатські газди», яка активно займається волонтерською діяльністю.

📍Структурі активно допомагає нардеп-слуга Михайло Лаба, який користуючись своїм статусом організовує взаємодію спілки з командуванням військових частин для доставки різноманітних вантажів на території в/ч, а також лобіює зустрічі Роберта Іванча з керівництвом Закарпатської ОВА та облради.

📍Думаю, що новопризначений начальник Управління СБ в Закарпатській області швидко розбереться у місцевій політичній кухні довоєнного періоду і спецслужба оперативно виявить осіб які діяли проти України в інтересах ворога напередодні вторгнення.

https://

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *