Інформаційна «засвітка» виЇзду за кордон Михайла Ланя пов’язана з можливою відставкою голови Закарпатської облради

Про це повідомляє в своєму телеграм-каналі Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/473

📍Інформаційна «засвітка» виЇзду за кордон голови Мукачівської районної ради Михайла Ланя (представник ВО «Батьківщина)) пов’язана з тиском на останнього через питання відставки голови Закарпатської обласної ради Володимира Чубірка (Рідне Закарпаття), яку керівництво Закарпатської ОВА хоче оформити 27 вересня, на сесії облради.

📍Михайло Ланьо  до останнього часу  контролював в Закарпатській обласній раді групу депутатів Батьківщини у складі: Дуран, Гуледза, Горват, Ливч та частково Андріїв.

📍Володимир Чубірко з великим пієтетом ставиться до Михайла Ланя (в певних колах «Блюк»), в приватних розмовах стверджував, що слово Михайла Івановича для нього закон, тому Ланьо не хоче брати участь у відставці діючого голови облради.

📍Я повідомляв, що нещодавно пройшли обшуки у двох депутатів облради від Рідного Закарпаття. Метою заходів був примус фракції РЗ до здачі Чубірка.

📍Інформаційні «диверсії» проти Михайла Ланя та депутатів-ріднозакарпатців Петра Станка та Юрія Покорби здійснював депутат Ужгородської міськради від партії Рідне Закарпаття Віталій Глагола, що свідчить про низку партійну дисципліну в рядах РЗ.

📍Для відставки Чубірка Закарпатська влада хоче скористатися моментом «закручування гайок» на всекураїнському рівні по відношенню до колаборантів. 

📍Гучні корупційні скандали та соцопитування, замовлене з цього приводу нашими Західними партнерами, змушують владу зміщувати інформаційні акценти і саджати в тюрми знакових представників ОПЗЖ (Шуфрич), такі дії будуть проведені і на місцях.

📍Володимир Чубірко є досвідченим гравцем на політичному полі і намагається  вжити запобіжних заходів щодо протидії  своїй відставці.

📍В таких випадках кажуть: «Надія помирає останньою».

📍Команді Микити –  бажано не перегнути палку у своєму тиску на депутатський корпус, адже Україна – не росія і в нас політичний ланшафт періодично змінюється…

https://

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *