В Мукачеві зароджуються “знервовані” паростки громадянського суспільства

 кравчукПро це в мережі Фейсбук повідомляє активіст Юрій Кравчук

 Якісь усі знервовані. Сьогодні мали відбутися установчі збори Громадської ради при Мукачівському міськвиконкомі. Ініціативна група, яка мала їх провести, провела необхідну роботу – прийняла 64 пакети документів від кандидатів у члени Громадської ради. Озвучили зауваження по 15-ти пакетах. І замість того, щоб видати 64 мандати усім кандидатам, та дати їм можливість приймати рішення щодо кількісного складу Громадської ради, почали реалізовувати дивний сценарій. Не маючи на те жодних повноважень, шість із семи членів ініціативної групи (сьомим був я) самовільно вирішили… не включати 15 делегатів у список допущених до установчих зборів! Уявіть собі, захотіли – і не допустили! Це все одно, що Яценюк би зараз вигнав з Верховної Ради з десяток нардепів, бо у них немає довідки з ЖЕКу про склад сім’ї. І що цікаво, вони навіть не збирались про це нікому розповісти. Просто відкрили засідання ініціативної групи і запропонували 49-ти кандидатам проголосувати за створення громадської ради.

Довелось їх культурно зупинити і звернути увагу на “маленьку недбалість” – відсутність пояснення щодо долі 15 відхилених пакетів документів, а відповідно і 15 кандидатів у залі без мандатів. Пояснень, звичайно, не могло бути. Це, у свою чергу, викликало справедливе обурення у тих, кого “тупо кинули”, а вже придворні посіпаки з задоволенням перевели все у звичний для них формат – базар.

Коли вже активісти почали скандувати “ганьба!”, “вєліколєпная шестьорка” оголосила про саморозпуск через недовіру. Моєї думки, за звичкою, навіть не спитались. Я думаю, завтра буду дуже здивований тим, що буде написано у протоколі засідання ініціативної групи. Міському голові, який своїм розпорядженням поставив переді мною завдання підготувати установчі збори, свою позицію я виклав усно, і завтра підтверджу письмово. Мені здається, паростки громадянського суспільства у Мукачеві зароджуються. Тільки якісь усі знервовані…

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “В Мукачеві зароджуються “знервовані” паростки громадянського суспільства”

  1. Невже моє дороге Мукачево проснулося! Молодці! Борітеся – побороте! Весь старий підлабузний мотлох треба вимести,бо від нього нема користі лише одна шкода містянам.
    Стара гвардія на чолі з мером-артистом-виконавцем Лендєл З.З. головної ролі та режисером-аферистом Федівом Є.Т. зрежисерували справжній саботаж за вказівкою царя…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *