У Мукачеві не змогли створити Громадську раду

У сесійному залі розгорівся скандал.

Як роз’яснив власкору ГК член ініціативної групи Юрій Кравчук, ведуча зборів Марія Гомонай запропонувала розпочати установчі збори і запросила до голосування тільки 49 делегованих кандидатів, при тому, що ініціативною групою було прийнято 64 пакети документів.

Зі слів Марії Гомонай 15 заяв було відхилено за територіальним принципом та через неналежно оформлені документи.

Разом з тим, кандидати від громадських організацій вважають, що дії окремих членів ініціативної групи суперечать законодавству, оскільки вони перевищили свої повноваження і самовільно виключили 15 кандидатів. Голосування за відкриття установчих зборів так і не відбулося.

Після маже півторагодинної суперечки 6 із 7-ми членів ініціативної групи покинули зал засідань. Своє рішення мотивували тим, що їм не дають розпочати роботу та висловлюють недовіру. Тепер рішення прийматиме міський голова, який може врахувати роботу ініціативної групи та заяви від усіх кандидатів, або оголосити збір ініціативної групи заново.

Як повідомляв Голос Карпат раніше, в Мукачеві розпочалось засідання Установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при виконавчому комітеті міської ради. Проте власне збори так і не відкрили через обурення представників 15 організацій, які виключили зі списку.

???????????????????????????????

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “У Мукачеві не змогли створити Громадську раду”

  1. какой позор местной власти старой корумпированной, которая никак не хочет менять старые уставы, как держатся за свои места, которы приросли к одному месту и думают до смерти, не желает оставлять теплые насиженные места, почему не дать дорогу новым гражданам молодым, что то изменить в обществе. а главные режиссеры молча сидели в зале и наблюдали, чтоб сценарий не сорвался.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *