В Мукачеві та Ужгороді нетверезі водії намагалися втекти від патрульних

В Мукачеві та Ужгороді нетверезі водії намагалися втекти від патрульних

Учора, близько 22-ї години, на вулиці Графа фон Шенборна мукачівські патрульні помітили авто Skoda, водій якого порушив ПДР. Вимогу про зупинку він проігнорував й продовжив рух. Шляхом переслідування інспекторам вдалося зупинити вищезазначене авто. У ході з’ясування обставин, патрульні помітили у водія характерні ознаки алкогольного сп’яніння. Та у присутності двох свідків він відмовився від проходження огляду.

Аналогічна подія мала місце близько 23-ї години, на вулиці Берчені в Ужгороді. Водій авто Mitsubishi, після порушення ПДР, також проігнорував вимогу про зупинку й почав тікати. Під час переслідування його вдалося зупинити шляхом блокування. Виявилося, що він також перебував з ознаками алкогольного сп’яніння.

У підсумку обидва водії-втікачі отримали ряд адміністративних матеріалів, зокрема за керування у стані сп’яніння (стаття 130 КУпАП), за невиконання вимог про зупинку (стаття 122-2 КУпАП). Тепер чекаємо на справедливе рішення суду.

Шановні водії, коли ви намагаєтесь втекти від поліції чи керуєте напідпитку – ви наражаєте на небезпеку інших учасників дорожнього руху, а відмова від проходження огляду на стан сп’яніння не звільняє вас від відповідальності! Дотримуйтесь вимог ПДР, поважайте одне одного на дорозі та бережіть себе!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *