На Тячівщині лісівники разом із школярами висадили 4 тисячі дерев

На Тячівщині лісівники разом із школярами висадили 4 тисячі дерев

У Дубовому, що на Тячівщині, відбулася акція «#Майбутнє_лісу_у_твоїх_руках» на #Закарпатті, в рамках якої було висаджено 4000 дерев.

У заході взяли участь працівники Тячівського лісгоспу та учні місцевої школи. Вони висадили саджанці на території урочища Погар на площі 0,9 га дуб, бук, ялину, ясен та явір.

Висаджування дерев — це копітка робота, яка вимагає акуратності: «Дуже важливо посадити правильно й утрамбувати, щоб не було повітря. І будемо чекати, коли вони приживуться», – каже одна з учасниць акції.

Лісівники активно допомагали маленьким учням, показуючи, як зробити лунку в ґрунті й опустити в неї дворічний саджанець.

Породи, яку заклали в основу — дуб і бук. Самі ці дерева складуть основу змішаного лісу, стійкого до пожеж і хвороб. Погода виявилася примхлива, але випали за вихідні дощі і невеликий сніг навіть корисні для майбутніх дерев, а приживлюваність таких посадок — близько 90%.

Наступні кілька років лісівники Тячівського лісгоспу Дубівського лісництва розчищатимуть посадку від інших рослин. А на дванадцятий рік цю місцевість чекає рубка догляду. «Приблизно за пару десятиліть на місці посадки сформується молодий дубовий та буковий ліс, уже цілком привабливий для відпочинку, і здатний самостійно розвиватися без постійного догляду і втручання людини», – говорить керівник лісового господарства Наталія Катреняк.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *