В Мукачеві повторно звільнили директора школи Степана Шинка, політичні репресії в дії (документ)

В Мукачеві повторно звільнили директора школи Степана Шинка, політичні репресії в дії (документ)

Управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради у особі керівника Михайла Лабоша достроково припининило дію контракту та звільнило з посади депутата Мукачівської міської ради Степана Шинка, директора Мукачівської спеціалізованої школи I-III ступенів №3 ім. Ференца Ракоці ІІ з поглибленим вивченням предметів та курсів. Відповідний документ опублікував депутат Мукачівської міськради Роман Кушнір.

Раніше “Трибуна” повідомляла, що депутати Мукачівської ради вважають, що їх колегу звільнили через політичні мотиви (документ).

Суд поновив на посаді директора угорської школи у Мукачеві Степана Шинка.

“Чому таке свавілля від влади має бути в нашій громаді! Вважаю це перевищенням службових повноважень керівника відділу освіти – Лабоша Михайла!

Є рішення суду, що директора третьої школи – Шинк Степана Рудольфовича звільнено не правомірно, він тиждень попрацював і знову його звільнили з тієї ж причини!

Як це розуміти, це політичний тиск на депутата міської ради! Хочу нагадати нашій владі, що ми живемо в правовій державі, і не правомірно чинити тиск адмін.ресурсом”, – зазначив Роман Кушнір.

Політично вмотивований наказ викликав хвилю обурення громадськості.

Подаємо коментарі мукачівців з цього приводу.

Наталія Дані:

“Вони не вміють програвати. Не вміють гарно визнати поразку. Навіть пограти в демократію мізків не вистачає. Сподіваюсь ще не всі забули аналогічний випадок Наталією Василівною Жабко. Яка була директоркою 10 школи і яку теж звільнили через їх хотЄлкі. Вона теж виграла суд і вони впровадили цілий конкурс є, а що “потрібна” кандидатка лопоніла на конкурсі, просто сміх . Вони звикли що їх бажання закон”.

Viola Száliksz:

“Це вже чесно надоїло балогівський безпредел! Що хочуть те і роблять! Заморозили ремонт в школі бо війна, а на всякі стовпчики війни нема! Тепер до директора причепилися! Наведіть вже в тій ратуші порядок, добром це не закінчиться!”

Світлана Томинець:

“Кожен відповість за свої вчинки перед Богом.
В минулому Михайло Лабош був директором школи, якби з ним так поступили. Його дії.
Так не поступають з колегами.
Людина це особистість.
Її не можна передвигати, як фішку на шахматній дошці.
Все повертається бумерангом”.

Любомира Тягур:

“І што Балога з Лабошом цим хочуть громаді сказати? Це зневага закону України, громадян міста і взагалі “што хочу то роблю – дурням закон не писаний”.

Kateryna Legerda:

“Як на мене, лише через суд, заявник вчергове має відновити свої порушені права, як громадянина України.
У випадку із керівником відділу освіти лабошем, очікувана ситуація, він лакей молодої команди, став на шлях співучасті свідомого порушення діючого законодавства.
Цікаво, чим юристи в Ратуші керувалися?”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *