На Закарпатті жінка-лісник затримала групу осіб у камуфляжній формі (відео)

Соціальні мережі сколихнуло відео на якому жінка-лісник Костринського лісництва філії Ужгородське лісове господарство затримала в природозаповідному фонді невідомих осіб у камуфляжній формі.
Здорові бугаї у військовий час плутано пояснюють мету свого перебування поблизу державного кордону України.
Іхннього очільника Владислава Каменцу на сторінці “Костринське лісництво“повʼязують з нардепом від ОПЗЖ Іллею Кивою.
Сторінка “Костринське лісництво” з цього приводу повідомляє:
“З якою метою представник державного зрадника киви постійно намагається проникнути на територію Костринського лісництва, де знаходяться важливі об’єкти, які з початком повномасштабного вторгнення ввірені під охорону лісовій охороні Костринського лісництва, напевне всім зрозуміло.
Щодо своїх безпосередніх функціональних обов’язків, то чомусь як називає себе начальник відділу держохорони Ужанського парку каменца не помічає масових незаконних рубок пралісів на територї парку https://trubyna.org.ua/…/na-terytorii-uzhanskoho…/ , адже як зазначають оперативні дані, каменца в Ужанському НПП організував не тільки незаконні систематичні полювання, але і незаконні порубки, за що отримує матеріальну вигоду.
PS. Як видно з відео двоє “природоохоронців” парку активно смалять поблизу лісових насаджень у пожежонебезпечний період, тільки після декількох зауважень “туристи”, як вони себе ідентифікували припинили порушувати закон. НЕ ВИКЛЮЧЕНО, ЩО МЕТОЮ ДИВЕРСАНТІВ БУВ НАВМИСНИЙ ПІДПАЛ АБО ЗДІЙСНЕННЯ НЕЗАКОННИХ ПОРУБОК НА ТЕРИТОРІЇ КОСТРИНСЬКОГО ЛІСНИЦТВА”.
Оновлено.
Журналіст Павло Федака попросив звернути увагу на проблему начальника Закарпатської ОВА Віктора Микиту:

❗️Віктор Федорович Микита, ви не можете більше закривати очі на проблеми, які існують на території Ужанського нацпарку.

❗️Злочинне угрупування послідовників Іллі Киви орудує на кордоні України з Європейським Союзом. 

❗️На відео, яке стало вірусним,  жінка-лісник Костринського лісництва філії Ужгородське лісове господарство затримала в природозаповідному фонді здорових бугаїв у камуфляжній формі, котрі у військовий час плутано пояснюють мету свого перебування поблизу державного кордону України.

❗️Позиція страуса, який сховав голову у пісок, не вирішить проблем переправки за кордон ухилянтів та дій можливої агентурної мережі ворожої країни.

https://

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *