В Києві відзначать річницю народження Романа Шухевича

В Києві відзначать річницю народження Романа Шухевича

30 червня 2017 р. у Київському міському будинку учителя о 15.00 відбудеться урочиста культурно-політична академія з нагоди 110-х роковин від Дня народження Романа Шухевича та 76-ї річниці проголошення Акту відновлення Української Держави.

Організатори: Юрій Шухевич, Міністерство культури України, Український інститут національної пам’яті

Учасники: українські вчені і політики, братство ОУН-УПА, Всеукраїнське товариство політичних в’язнів і репресованих, молодіжні організації, учасники АТО, видатні діячі культури та митці, громадськість.

У часи боротьби за незалежність Української Держави Роман Шухевич є тією постаттю, яка здійснила найбільший вплив на державотворчі процеси, наслідком якого зараз є існування державності, боротьба за яку триває. Своїм життєвим прикладом Роман Шухевич освічує шлях до боротьби і перемоги в умовах сучасної російської агресії, коли Головний командир УПА, Генерал-хорунжий Тарас Чупринка зміг консолідувати розпорошені націонал-патріотичні сили, організувати збройну боротьбу проти тоталітарних Німеччині і СРСР та став прикладом самовідданості і героїзму.
110-ті роковини народження Романа Шухевича збігаються із іншою важливою історичною датою – 76-ми роковинами проголошення Акту відновлення Української Держави 30 червня 1941 року, коли державотворча боротьба українського національно-визвольного руху набула юридично легітимного характеру. Примітним є той факт, що День народження Романа Шухевича припав на День проголошення Акту відновлення Української Держави – що свідчить про символізм державотворчого чину Головного командира УПА Романа Шухевича, життя якого стало прикладом для всіх борців і патріотів і є символом перемоги для майбутніх поколінь.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *