У Хустській райлікарні померла породілля

У Хустській райлікарні померла породілля

Вночі з 28 на 29 06.2017 р. у пологовому відділенні Хустської райлікарні померла молода породілля з села Копашнева Хустського району. Про це в мережі Фейсбук повідомив правозахисник Роман Келемен.

Жінка перебувала на контролі лікаря Б. і прийшла на черговий огляд зі слів родичів.
Під час огляду лікар прийняв рішення викликати роди. Але щось пішло не так, матка не витримала нагрузки, стався розрив, породіллі терміново провели кесарів розтин, але в реанімації жінка померла. Інші розповіли , що жінка самостійно народила, але після родів її стало погано і пішла кровотеча її направили в реанімацію, де вона вже померла .
Новонароджена дівчинка є третьою дитиною у померлої. Чоловік породіллі у цей час був закордоном, на заробітках. Його повідомили про трагедію і він терміново повертається. Що спонукало лікаря піти на такі заходи, при яких трапилася трагедія, буде з’ясовувати слідство.
Невже неможна було уникнути смерті, тим паче? що для породіллі це були треті пологи. У наi час, найсучасніших підходів і такої “високої ” кваліфікації лікарів трапляються такі жахливі і непоправимі трагедії, – зазначає Роман Келемен.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *