В Києві погнали “Беркут” (ВІДЕО)

“Правий сектор” помстився працівникам спецпідрозділу “Беркут” за побої нанесені захисникам Євромайдану.

заворуш2


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

5 Comments

 1. Про какое светлое будущее говорят эти евронедоумки?! Если наша слабая, по сравнению с западными экономика потерпит крах, как произошло с бывшими соц.
  республиками, вступившими в ЕС; а так же с экономиками Греции, Кипра, Испании, не выдержавших конкуренции с мощными экономиками Германии и Франции, то массово начнут закрываться предприятия, значительно увеличится безработица, ранее работающие массово начнут покидать страну и останутся у нас лишь пенсионеры, школьники и студенты! Последние и предпоследние так же, выучившись, покинут страну; пенсионеры умрут и Украина станет безлюдной пустыней – не надо будет и завоёвывать её! Вот в какое будущее ведут евроинтеграторы, ведомые Западом! А глупый “пипл” ведётся, как мышь на сало в мышеловке!
  Верно сказал один из древних мудрецов: “Число глупцов – неисчислимо!”
  А американцам и европейцам плевать, что такое будущее ждёт нашу страну в ЕС, им лишь бы как можно дальше оторвать её от России, чтобы – не дай Бог – не
  образовалось хоть что-то, напоминающее СССР и не появился на мировом рынке очередной – экономически сильный конкурент!
  Каким же надо быть тупым, чтобы не понимать такие простые вещи!

  1. Напевно все таки тут тупий – ти. Економіка на грані дефолту. ЇЇ потрібно кардинально перероьляти, наприклад, як мінімум – закрити збиткові шахти, які 11 млрд грн зїдають щороку. Щнищити олігархат законами про конкуренцію ,економічними ,політико-адмінвстративними реформами. Як можна бути настільки тупим зазомбованим, щоб не помічати того, що українців в країні уже немає навіть і 40 млн! всі на заробітках, або вимерли…а було 52 ще недавно.

 2. Про які підприємства йдеться мова? Їх просто немає, а ті що залишилия належать “бізнесменам -депутатам” корумпованої влади. Української економіки як такої – не існує. Ми тілбки і вміємо перепродавати китайські вироби.

  1. Йдеться мова про державні підприємства, про підприємства ВПК, підприємства машинобудування, підприємства хімічної промисловості, підприємства харчової промисловості, сільськогосподарські підприємства, малі підприємства і кооперативи а також підсобні селянські господарства. Продукція яких за нормативами ЄС буде поза законом навіть в Україні. От і подумай, що станеться із людьми тоді… А станеться те, що сталося із нашою електронною промисловістю після вступу у ВТО. Галузь просто знищена без надій на майбутнє відродження. Такі правила співробітництва у ВТО. А єлектронна промисловість – це 70% науковий прогрес і занятості населення країни в сфері виробництва ось так. Зрозуміло всім, що банду злодіїв і хапуг від влади треба усунути, але що далі? Посадити інших бандитів і злодіїв на їх місце? Необхідно мати правильну концепцію розвитку дежави і громадянського суспільства, якої зараз немає ні в кого із учасників нинішніх змагань. Тож перш ніж щось підписати треба добре подумати: – А кому буде із цього користь? Як це узгоджується із концепцією розвитку держави і його народу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.