У Рахові триває збір підписів на оновлення влади

Рахівська районна організація Всеукраїнського обєднання “Свобода” оголосила збір підписів за відставку Прзидента України та уряду Миколи Азарова. З 26 по 29 листопада 2013 року н а центральній площі Рахова тривав Евромайдан на підтримку угоди з ЄС, а 2 грудня на площі перед райдержадміністрацією розгорнувся штаб “Свободи”, де триває збір підписів, а на 15.00 оголошено мітинг. Про це повідомив голова Рахівської районної організації ВО «Свобода» Микола Косівський.

рахів

«Свободівці Рахівщини активізували громадськість Гуцульщини і ми вже розгорнули роботу місцевого штабу, де відбуваєтся збір підписів за відставку уряду Азарова та імпічмент Президента. Також ми організовуємо добровольців для виїхду до столиці, а вчора, як вже повідомлялося, один автобув вже відбув до столиці”, – розповів Микола Косівський.

Як зазначив націоналіст, мирний протест за історичний шанс повернути Україну в лоно европейської спільноти переріс в револційну ситуацію. На площі перед Рахівською РДА з 2 по 9 грудня 2013 року буде працювати постійний штаб ВО “Свобода” аж до вирішення вимог нації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *