В Іршаві встановлять пам’ятник Тарасу Шевченку

шевченко226 березня 2014 року виконавчий комітет Іршавської міської ради своїм рішенням виділив земельну ділянку під будівництво пам’ятника Тарасові Шевченку на центральній площі міста. Таке рішення було ухвалено у відповідь на спільне звернення громади міста та Іршавської районної організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода” за сприяння міського голови Степана Бобика. Про це повідомив голова Іршавської районної організації ВО “Свобода” Михайло Мочан.

“Земельна ділянка розміром 36 квадратних метрів у середмісті Іршави виділена для будівництва пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку. Через 22 роки незалежности України місцева влада нарешті відреагувала на численні звернення громадян, аби вшанувати пам’ять Пророка українського народу. Соромно визнавати, але цей пам’ятник Шевченку стане тільки другим в Іршавському районі”, – повідомив свободівець Михайло Мочан.

Також націоналіст наголосив, що пам’ятник буде встановлюватися за рахунок громадських пожертв, які вже сьогодні готові надати жителі Іршави. Цей пам’ятник, безсумнівно, стане окрасою міста та символом патріотизму, прагнення до свободи та будівництва нової України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *