Берегівські діти-інваліди влаштували свято весни

дітиНещодавно у приміщенні Берегівського відділення реабілітації обласного Центру комплексної реабілітації інвалідів і дітей-інвалідів було організовано свято весни для дітей-інвалідів, які проходять курс реабілітації у цьому закладі.

На програму до дітей завітали представники управління соціального захисту населення Берегівської районної державної адміністрації та управління освіти, молоді та спорту Берегівської міської ради.

Найбільш зворушливою частиною свята був виступ дітей, які проходять реабілітацію у відділенні. Вони розказали вірші, а також подарувати своїм мамам листівки, які приготували з допомогою вихователя відділення.

Перед дітьми-інвалідами, їх батьками та гостями виступив з концертною програмою колектив художньої самодіяльності середньої школи № 3 ім. Ілони Зріні. Школярі танцювали, співали, розказували вірші  українською та угорською мовами.

По завершенні концертної програми присутні спілкувались між собою за солодким столом. Батьки  мали нагоду задати запитання та отримати кваліфіковані поради від фахівців закладу та також працівників соціальної сфери.

За матеріалами Берегівської РДА

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *