В Берегові затівають чергову махінацію з термальним басейном (ДОКУМЕНТ)

Чергова афера від берегівсько-мукачівських інветорів-рейдерів? Або чергова казка від рейдерів які в березні 2014 року захопили термальний басейн та довели його за 6 місяців до повного занепаду та нажили близько 1 млн. боргів перед податковою, або як в Берегові фірма з пятсот гривнями статутного фонду вішає міському голові лапшу на вуха про будівництво спортивного коплексу прагнучи здійснити перепродаж ділянки, яку намагається видурити від міської ради?

Зокрема, нещодавно окремі інтернет видання з пафосом повідомляли про те, що в Берегові “раптом” зявився інвестор, який має намір інвестувати 3 млн. долларів в будівництво спортивно-рекреаційного комплексу поряд з уже існуючим термальним басейном, до слова на ділянці на якій взагалі заборонено будівництво, оскільки це є зона видобутку термальних вод, що може взагалі потягти за собою повну втрату для міста джерала термальних вод та як наслідок припинення інснування термальних басейнів. Про те як водять за ніс міску владу нещодавно зазначалось в інтернет виданнях: “На минулому засіданні виконавчого комітету, яке відбулося у листопаді, перенесли на доопрацювання питання “Про дозвіл на отримання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки для будівництва рекреаційно-оздоровчого комплексу по вул. Корятовича №1 в м. Берегово (ТОВ “Еннеді”)”.
На сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету були присутні колишній директор УСБ “Закарпаття” Олена Вітрук, теперішній т. в. о. директора Микола Тимчак та представник інвестора Йосип Дубак. Кожен з них висловив свою позицію щодо вищезазначеної теми.
Справа в тому, що представники від компанії “Еннеді” хочуть побудувати рекреаційний комплекс з трьома басейнами, спортивним майданчиком та готелем біля УСБ “Закарпаття”. Однак, спочатку потрібно вирішити питання земельної ділянки, яка перебуває у постійному користуванні спортивної бази.
Допоки сторони не вирішать земельне питання в законному порядку, міська рада не може винести рішення на розгляд засідання”.
Слід зауважити, що сума в 3 млн. долларів є скоріш за все видуманою цифрою та є явно недостатньою для реалізації такого проекту.

Ярослав Козич

інвестор

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

4 відповіді до “В Берегові затівають чергову махінацію з термальним басейном (ДОКУМЕНТ)”

  1. Цікаво хто замовив цю писанину, адже перед тим як назвати любу справу таким гучним словом як “Афера” потрібно запастися як мінімум необхідними доказами, а не лише одним витягом про дане ТОВ. Якщо Ви, пан Козич, маєте чітку доказову базу, то просимо її оприлюднити, щоб вона стала відома і для громади, а далі справою займеться прокуратура. А так ця стаття пахне заказухою. Ми всі хочемо справедливості і прагнемо добробуту у цій державі, але не за допомогою чорного піару.

  2. Весь Єдиний Центр – одна суцільна заказуха. Заказуха Віктора Балоги. Тому будь яке дійство, започатківцем якого є ЄЦ освячено Балогою. “Балога” і “афера” – слова тотожні за змістом, отже “чітку доказову базу” можуть вимагати лише зацікавлені люди, де за лозунгами “хочемо справедливості… прагнемо добробуту у державі..геть чорний піар!” ховається намагання визвідати, чи є доказове підгрунтя у цій статті. А дулю вам, панове!

    • Це переливання з пустого в порожнє, підніміть архівні матеріали по засіданням берегівського виконкома, матеріали по генплану міста Берегова, матеріали по “Колосу” і УСБ “Закарпаття”, а тоді вже пишіть про земельні махінації. Та ділянка вже давно повернута у власність міста і продати її може лише… самі знаєте хто (якщо вона ще не продана втихаря).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *