Чоп зустрів Новий Рік неочікуваними “диверсіями”

чопська мрУ переддень нового року Чоп заморозило, зранку пропала вода в водопровідних кранах. Як бувало ще при Радянському Союзі так і зараз в Чопі зима прийшла неочікувано швидко. Знервовані містяни, звертаючись до міської влади щодо відсутності, води отримували з вуст міських урядників аргументовану відповідь – міська влада тут ні до чого, тут винуваті водяники Львівської залізниці.

Отже, незаконно підвищувати тарифи на це ж водопостачання міські урядники можуть залюбки, а вирішувати ці ж проблеми з водою це не проблеми міської влади.
Дана ситуація характеризує стан господарських справ у нашому місті. Якщо завтра нас завалить снігопад, а за прогнозами синоптиків так і буде, винуватою буде природа, адже міська влада його не чекає.

PS. Як стало відомо із джерел наближених до Чопського відділення ДСНС України в Закарпатській області, сьогодні 1 січня 2015 року близько 15.30 год. в нашому місті Чоп горіла новорічна міська ялинка на площі Європейській. Більш детальну інформацію читайте у наших наступних публікаціях.

Отже, свій 2015 рік наше місто зустріло із неочікуваних новорічних сюрпризів.

chop.in.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Чоп зустрів Новий Рік неочікуваними “диверсіями””

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *