В Берегові на святкуванні Дня дітей стелу “Небесної сотні” сором’язливо прикрили автівками (ФОТО)

1 червня на центральній площі міста Берегова у Міжнародний день захисту дітей Берегівська міська рада влаштувала справжнє свято для малечі.
Святкування ( враховуючи сучасний стан у країні ) пройшло досить цікаво. Виступали творчі дитячі колективи міста , були організовані конкурси з подарунками , аквагрим , каруселі, аерогірки.
Все було б так  “добре” , якби не було так гірко…
Дуже прикро , що в такий чудовий день ми забули , що виховання підростаючого  покоління починається з власного прикладу.Тоді скажіть як можна прокоментувати дані фото?
Чи етично закрити огляд найвагомішої стели нашого міста “Небесна сотня “? Як можна було допустити , щоб таке святе місце було так сплюндровано на очах сотні дітей. Про які моральні цінності можна після цього говорити?
З якого дива на і так затісній площі припаркувалися ці авто ???
Чи не цікаво представникам міської ради хто їх власники??? Чи жадоба до грошей все перекриває???
Друзі, погляньте як організували це свято н-д, в Слов’янську, в інших містах.

А що у нас???
Хіба не можна було прикрасити центральний вхід до будинку культури  ще і жовто блакитними кульками, а ведучими цього заходу залучити волонтерів , молодь, студентів , щоб діти масово були задіяні в конкурсах , а не стояли на пекучому сонці?
Будь-яка справа цінна тим, коли вона добре організована і продумана. А у нас свято для дітей було проведене самими дітьми.
Малюки по 2-3 години стояли у цьому гаморі і чекали свого виступу , а далі , зморені, швидко поверталися додому.

А де ж свято для самої малечі?Що було зроблено для дітей – сиріт , інвалідів , дітей з малозабеспечених і багатодітних сімей?Чи не варто задуматися ? Чи не краще було би влаштувати свято в Амфітеатрі? Адже діти-це майбутнє нашої держави.

Ірина Вовкунович

1 2 3 4 5 6 7

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *