На Закарпатті працівники СБУ відкрили вогонь при затриманні хабарника

На Закарпатті працівники СБУ відкрили вогонь при затриманні хабарника

хабарЗа інформацією отриманою з власних джерел видання “Трибуна”, вчора, 2 червня,   працівниками  СБУ було затримало на гарячому при отримані хабара начальника  відділення інспекторів прикордонного посту смт.Великий Бичків. Після цього група контрабандистів намагалася чинити супротив працівникам правоохоронного органу. Працівники СБУ вимушені були відкрити попереджувальний вогонь з належної їм зброї.

Після двох годин  “розборок” все ж таки хабарника  було “упаковано”,  а контрабандисти намагалися перекрили дорогу селища, розповсюджуючи інформацію серед мешканців Великого Бичкова про напад Правого Сектору на їх односельців.

Прикордонника затримано, йому повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди, поєднане з вимаганням).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “На Закарпатті працівники СБУ відкрили вогонь при затриманні хабарника”

  1. Піздєц резонанс знайшли? Нікому давно не секрет, що за кожну коробку цигарет передається подачка “хабар” 80доларів США за “зелений” коридор як в СБУ, МВС, ОДА, Прокуратура та ВКР і т.д. але цей арешт є або неподівся, або несвоєчасно передав гроші, або просто підстава на показник!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *