УжНУ та торгово-промислова палата підпишуть угоду про співпрацю

11 лютого 2015 року о 16.00 в приміщенні ректорату ДВНЗ “Ужгородський національний університет” ректор Ужгородського національного університету, професор Володимир Смоланка і віце-президент Торгово-промислової палати України, голова Ради ТПП Карпатського регіону, президент Закарпатської ТПП                                        Отто Олександрович Ковчар  підпишуть Угоду про співпрацю між Закарпатською торгово-промисловою палатою та ДВНЗ “Ужгородський національний університет”.

Угода передбачає взаємовигідне співробітництво сторін з метою сприяння освітньому, науково-технічному, соціально-економічному та культурному розвитку Закарпатської області.

Учасники Угоди обміняються інформацією про можливість поглиблення співпраці в галузі науки, освіти, в тому числі із залученням міжнародних, зокрема європейських, фондів та участі в грантових програмах.

У ході підписання Угоди відбудеться зустріч з координатором Європейського офісу та міжнародного освітнього співробітництва Торгово-промислової палати України Мартіном Ройтером, який наразі працює з урядовими німецькими фондами з міжнародного співробітництва та урядовими програмами Федерального союзу німецької промисловості.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *