На Закарпатті визначені найрозумніші школярі у сфері інформаційних технологій

10 лютого 2015 року на базі Ужгородського національного університету відбулось урочисте відкриття  олімпіади  з  інформаційних  технологій,  участь  у  ній  взяли  61 учень 10 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів області.
За підсумками конкурсних завдань будет визначено 18 призових місць. Троє учасників, які займуть перші місця-будуть представляти Закарпаття на всеукраїнському змаганні в Дніпропетровську.
В урочистому відкритті олімпіади був присутній директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Михайло Мотильчак.
конкурсПриємно відзначити, що цього року учасників олімпіади з ІТ підтримали представники соціально відповідального бізнесу – національного 3G оператора.
Компанія «Інтертелеком» взяла участь у відкритті олімпіади і планує провести урочисте нагородження переможців – вручити всім призерам пам’ятні подарунки.
Лідери змагання стануть власниками мобільних Wi-Fi роутерів c 1 роком безлімітного інтернету на швидкості до 14,7 Мбіт\с. Учні, які посядуть І І місця на олімпіаді вручили корисні девайси Power Bank – портативні батареї резервного живлення. Решті призерам олімпіади будуть подаровані сертифікати на акційну покупку пристроїв оператора «Інтертелеком».
Виступаючи перед школярами, представники оператора «Інтертелеком» розповіли про розвиток інформаційних технологій в Україні, ознайомили старшокласників з унікальними технологіями, які впроваджуються оператором з надання послуг зв’язку третього покоління.
«Підтримка обласних олімпіад з інформаційних технологій стала важливою частиною нашої соціально-освітньої програми. Адже змагання між майбутніми фахівцями в цій стрімко зростаючої області спонукає їх підвищувати рівень власних знань, – зазначив керівник закарпатського регіонального відділення Вікентій Маржінскій компанії «Інтертелеком». – Надихнути молодь бути кращими і досягати успіху на обраному професійному шляху – ось та мета, яку ми ставили перед собою»

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *