Ужгородський псих намагався убити журналіста (відео)

Аномальна спека в Ужгороді торкнулася не тільки рослин, які гинуть від посухи, і техніки, яка також не завжди хоче слухатись. Що вже говорити – людям важко працювати в такий перегрів, коли на термометрі за +30. Від нестерпної спеки збільшуються прояви агресії та насильства – деякі люди буквально сходять з глузду.

псих

Так, 22 червня в Ужгороді перехожі стали очевидцями шокуючої картини. На їх очах, чи то від перегріву, чи з інших причин, невідомий чоловік переліз через перила пішохідного мосту і стрімголов стрибнув донизу, повідомляє.

Після короткочасного польоту ужгородський Ікар втратив свідомість, і його тіло, немов та колода, лежало у воді. Рятувати постраждалого кинувся журналіст Михайло Фединишинець, який проходив набережною, але не бачив моменту падіння.

Варто зазначити, що річка Уж зараз є доволі мілководною. Попри те неадекватний чолов’яга не тільки не загинув і залишився живим, а й навіть травм серйозних не отримав. Адже оговтавшись, він схопився на ноги і напав на свого рятівника з каменюками, погрожуючи убити того.

Але й на цьому неадекватний  чоловік не зупинився і почав гамселити себе річковим камінням по голові. Після цього він знову втратив свідомість і впав у воду. І знову перехожі спробували витягти чолов’ягу на берег, однак він оклигав і знов накинувся на своїх рятівників.

На місце пригоди прибули правоохоронці та медики, однак активних дій вони не вчиняли.

Також ситуацію тримали під контролем молоді хлопці-міліціонери, які на момент інциденту були не при виконанні обов’язків.

Час від часу «ужгородський Ікар», який сам виліз з води на сушу, але не випустивши з рук каменюки, вигукував прізвища і звання міліціонерів, яких він хоче бачити на березі Ужа.

 Загалом це «надзвичайне» дійство зі спробою суїциду, нападами на журналістів і перехожих та непокорою працівникам правоохоронних структур, тривало майже дві години, та зібрало чималу кількість глядачів. Крапку поставили міліціонери, які все ж затримали цього буйного стрибуна. Ужгородці оплесками подякували правоохоронцям за роботу, адже не відомо, що міг ще накоїти затриманий.

Данило БАНИК

фото-відео автора

http://clipnews.info

псих4 псих2 псих3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *