Релігійний скандал на Закарпатті

 Владика Марк заборонив привозити унікальну ікону до собору Кирила та Мефодія, що в Хусті. Про цей факт 23 червня повідомив депутат Закарпатської обласної ради Степан Деркач у соціальній мережі Фейсбук.

ікона
Як повідомлялося раніше, саме з ініціативи відомого на Закарпатті політика ікону «Миколай Утішитель», яка колись належала преподобномучениці Єлизаветі (Романовій), мали привезти до м.Хуст. Згідно з попередніми домовленостями, десятки тисяч вірників могли прихилитися до чудотворної ікони в Хустському православному кафедральному соборі рівноапостольних Кирила і Мефодія 29 червня.
Однак сталося по-іншому.

Чому владика Марк так раптово змінив свої погляди? Не виключено, що через політику. Адже кілька днів тому Київський апеляційний адміністративний суд підтвердив рішення Київського окружного адміністративного суду щодо вилучення депутатського посвідчення у Павла Балоги, який був безпосереднім конкурентом Степана Деркача під час виборів до Верховної ради України.
Отже, в цьому виборчому окрузі незабаром мають бути призначені перевибори, де сімейству Балог уже навряд чи дадуть вдруге здійснити масовий підкуп та фальсифікувати таким чином народне волевиявлення.
А яким же боком тут владика Марк і церква? Пояснення дуже просте. Балоги викинули чималі гроші, аби саме через церкву запудрити мізки виборцям округу №71. Тепер церковники таким чином, очевидно, “віддячують” клану. Ось тільки самих вірян вони не ставлять ні в що.

http://karpatnews.in.ua/

4 comments

Хустянин says:

Не треба ліпити політику в даному випадку. Просто владика Марк до слова,що підтримує партію регіонів , а не ЄЦ, як тут пише п.Павло , фізично не переносить осіб неправильної орієнтації.

Прихожанин says:

Можна подумати Деркач везе ікону з великої віри… Все для піару! Вибори почались.

І не треба спекулювати церквою. Коли йому треба – то перший стоїть із своїми бандюками, так поклони б’є, що плитку на підлозі в соборі чіпляє.

А як щось мало не по ньому – то зразу в Фейсбук, образили бачте таку визначну особу

Jovshko says:

Тот “журналіст”, що написав статтю без перевірки факту – просто наборщик текста. Заказуха… тай не спратана

Jovshko says:

Grjaznaja zakazuha. Zhurnalista kotoriy eto napisal pora sdat’ pero

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *