Ужгородський мер зустрівся з мітингувальниками (ФОТО)

1 грудня о 12 годині на пл. Поштовій навпроти приміщення міськвиконкому розпочалася безстрокова акція протесту проти міської влади Ужгорода.  

Голова міста Віктор Погорєлов зустрівся з мітингувальниками, громадською організацією «Люстраційна комісія Закарпатської області» та вислухав їхні вимоги, які стосуються повного перезавантаження міської влади та депутатського корпусу, перегляду тарифів на комунальні послуги, тарифів на перевезення пасажирів у громадському транспорті. Вивчення та перегляд усіх земельних рішень за поточний рік.

зустрічВіктор Погорєлов пообіцяв розглянути лист з їхніми вимогами та підключити усі служби міста для вивчення питань, котрі були задані членами громадської ради та громадськими активістами. У зв’язку з цим підписане розпорядження міського голови № 429 від 01.12.2014р. Про створення комісій.

Відповідно до цього розпорядження з метою обґрунтованості формування тарифів на послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів, водопостачання та водовідведення, перевезення пасажирів, створено та затверджено склад 3-х комісій для визначення обґрунтованості тарифів:

– на послуги з вивезення твердих побутових відходів;

– на послуги з водопостачання та водовідведення;

– на послуги міських пасажирських перевезень.

До складу комісій окрім спеціалістів міськвиконкому увійшли Олександр Пересоляк – голова громадської ради при ужгородській міській раді, Іван Данацко – громадський активіст, Олег Чухрай – директор  ТОВ “АВЕ Ужгород, Юрій Омельяненко – директор  КП “Водоканал м. Ужгорода”, Володимир Козун – директор  ПАТ “Ужгородське АТП 12107” та Олексій Куля – голова   громадської організації “Асоціація автомобільних перевізників міста Ужгорода”.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *