Ужгородських істориків “пустили” в люди

істфакІсторикам УжНУ урочисто вручили дипломи магістра та спеціаліста. На початку заходу з вітальним словом виступив в. о. декана факультету Володимир Фенич. Привітати випускників та їх батьків завітав в. о. першого проректора, проф. Василь Лемак, котрий, маючи базову освіту історика, теплими словами вітав випускників та своїх колишніх вчителів.

Філософськими пасажами поздоровляв колишній декан історичного факультету і завідувач кафедри нової новітньої історії та історіографії проф. Іван Мандрик; класичним співом на щасливий життєвий шлях благословляв проф. Володимир Задорожний; чудовими поетичними рядками привітав завідувач кафедри історії Стародавнього світу та Середніх віків доц. Ігор Ліхтей. Вибухом оплесків студенти зустріли побажання заступника декана доц. Надії Керецман. На свято прибуло чимало гостей.

Крім того, студентів поздоровлено не лише добрими життєвими настановами. На урочистості прибув помічник народного депутата Івана Бушка Йосиф Резеш, котрий окрім оприлюднення вітального листа від народного депутата, подарував від його імені для студентів історичного факультету ноутбук.

Згодом було вручено грамоти найбільш активним студентам під час навчання та дипломи випускникам денного та заочного відділення.

  Віктор Кічера

істфак2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *