Хустського вбивцю продовжують відбілювати

Хустського вбивцю продовжують відбілювати

нагірнийПопри гучні заяви закарпатської прокуратури посадити вбивцю за грати, його повторно хочуть зробити психічно хворим.

Сьогодні, 6 червня в Хустському районному суді відбулося чергове засідання у резонансній справі Павла Нагірного.

 

Засідання було попереднім і на ньому було визначено дату судового засідання, на якому знову розглядатиметься справа про застосування щодо П.Нагірного примусово-медичних заходів. У підсумку, розгляд справи призначено на 15.30 12 червня.

 

У нинішній ситуації, коли Павло Нагірний вже давно покинув Закарпатський обласний психо-неврологічний диспансер, де його переховували від правосуддя під виглядом психічно хворого, і після того, як його неодноразово бачили в різних місцях області, зокрема і за кермом авто, вся ця ситуація з повторним розглядом його “психічної хвороби”, придуманої виключно для того, аби винуватець кривавої ДТП уник тюремної камери, сприймається вже як неприховане знущання над правосуддям і суспільною думкою. Тому повторно направити П.Нагірного на лікування судді Ярославу Сідею, який тепер займається цією справою, буде практично неможливо. І, за логікою здорового глузду, мало би бути винесено рішення про застосування щодо П.Нагірного примусового заходу у вигляді тримання під вартою. Після чого, ймовірно, адвокати П.Нагірного, знову апелюють його в  Апеляційному суді Закарпатської області.

 

30 квітня в Апеляційному суді Закарпатської області відбулося судове засідання за апеляцією винуватця смертельного ДТП Павла Нагірного. Представники останнього апелювали в суді рішення Хустського районного суду, яким щодо П.Нагірного  обрано запобіжний захід – тримання під вартою.

 

Саме засідання відбулося в режимі цілковитої таємності. І на ньому проти того, аби задовільнити апеляцію і дозволити вбивці двох людей вільно гуляти на волі, не виступила навіть прокуратура Закарпатської  області, яка доти неодноразовими гучними заявами своєї прес-служби обіцяла в будь-якому разі добитися справедливості і відправити П.Нагірного за ґрати.

 

У підсумку, апеляцію адвокатів П.Нагірного судом було задоволено. Справу про застосування щодо П.Нагірного примусово-медичних заходів було повторно направлено на розгляд до Хустського районного суду, який тепер розглядає її в новому складі.

Закарпаття онлайн

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *