Ужгородського мера Андріїва по закінченню війни чекають складні часи

Ужгородського мера Андріїва по закінченню війни чекають складні часи

Про це пише в своєму телеграм-каналі Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/209

❗️Ужгородського міського голову Богдана Андріїва по закінченню війни чекають складні часи, можливо його навіть закинуть у сміттєвий бак, а можливо, що той бак ще й неглибоко закопають у землю.

❗️Тіньовий організатор заколотів проти чинного мера Валерій Пересоляк, у якого є амбіції замінити на посаді Андріїва, вклався у матеріально-технічне абезпечення достатньої кількості активістів та депутатів, що вступили до лав 101 бригади територіальної оборони. 

❗️В ЗМІ фігурують фото Пересоляка, який передає автівки на потреби ТРО ужгородцям, що неодноразово висловлювали свій негатив до чинного мера. 

❗️Дострокове припинення повноважень міського голови Ужгорода, яке мало відбутися 24 лютого і якому завадив початок війни, може набути нових брутальних форм відповідно до вимог військового часу. Люди, які пройшли війну не матимуть терпіння умовляти Андріїва піти з посади через його корупційні дії, а діятимуть жорстоко по відношенню до політичного опонента.

❗️Про політичний похід Валерія Пересоляка, якого РНБО свого часу внесло у санкційний список, свідчить і створення іміджевої сторінки у Фейсбук.

❗️Звичайно на взаємовідносини Андріїв – Пересоляк впливатимуть і інші фактори, зокрема бійці Добровольчого батальйону «Сонечко» не бачать різниці між цими двома особами і мають свою чітку позицію у війнах можновладців за доступ до ресурсів громади Ужгорода.

http://

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *