Персональну виставку мисткині Марини Чопей відкриють в ужгородському скансені

Персональну виставку мисткині Марини Чопей відкриють в ужгородському скансені

12 травня о 15.00 год.у Закарпатському обласному музеї народної архітектури та побуту презентують персональну виставку Марини Чопей “Весняночка”.

Народилася художниця 30 серпня 1988 року.

Захопилася художнім напрямком з шести років, коли почала відвідувати школу образотворчого мистецтва.

У 2006 році вступила до Вижницького коледжу прикладного мистецтва в Чернівецькій області. Згодом розпочала навчання в Національному університеті культури та мистецтв. Після закінчення обох навчальних закладів отримала диплом за спеціальністю “Художник дизайну”.

На сьогоднішній день навчається в Ужгородському інституті культури та мистецтв за спеціальністю акторське мистецтво. Працювала у Чинадіївській школі мистецтв, зараз працює у замку Сент-Міклош керівником галереї та екскурсоводом. Також Марина працює у Мукачівському драматичному театрі, є актрисою першої категорії, авторкою сценографії та костюмів декількох вистав. Вистава “Поліанна” була відзначена за режисерську-постановчу групу Закарпатською обласною театральною премією імені братів Шерегіїв 2020р., де Марина була авторкою костюмів та сценографії .

Брала неодноразово участь у міжнародних пленерах та виставках як в Україні, так і за кордоном (Грузія, Литва, Угорщина, Туреччина, 2003-2022 рр.)

Персональні виставки художниці відбулися у Литві, у м. Київ в музеї Гетьманства, в Київському університеті права КУП НАН, в галереї замку Сент-Мiклош, у Мукачівському Палаці культури та мистецтва, м. Рівне.

Нині багато робіт мисткині зберігається у приватних колекціях в Україні, Данії, Австрії, Угорщині, Німеччині, Сербії, Туреччині, Білорусі, Чехії, Великобританії, Литві, Польщі, Словаччині, Франції, Грузії. Сполучених Штатах Америки.

Ідея, яку прагне передати художниця – це краса навколишнього середовища та її внутрішнє сприйняття.

Картини пише в таких техніках: графіка, олія, акварель.

Роботи художниці можна буде придбати. 20% з продажу художниця перерахує для підтримки 128-ї бригади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *