Ужгородські цигани почали шантажувати Погорєлова (фото)

У відповідь на вимоги керівництва Ужгорода звільнити від незаконних забудов проїзд на вул. Тельмана,  ужгородські цигани продемонстрували де вони житимуть, якщо влада виконає свої обіцянки по їх виселенню. З цією метою вони поселили свою одноплемінницю прямо під вікнами Ужгородської міської ради. 

Цікаво, що буде якщо там поселиться сотня ромів?

цигани4

 

Про це інформує видання “7 днів”.

В Ужгороді стався черговий  кричущий епізод за участі осіб циганської національності. . В провулку між Ужгородською міською радою і прокуратурою міста виявили жінку з немовлям, які спали просто на бетоні, устеленому картонними листами.

«Міні-табір» у складі мами і її дитяти розмістився тут, імовірно, вчора. Спочатку жінка, на відмінну від малюка – 10-місячного хлопчика, – не подавала жодних ознак життя. Але врешті прокинулася. На місце події одразу прийшли працівники муніципальної поліції і служби у справах дітей міськради. Вони зафіксували порушення і викликали патруль міліції. По його приїзді виявилося, що у мами немає жодних документів.

«Я гадаю, що першочергово дитину треба обстежити, оскільки малюк дуже кашляє і, за словами мами, цілу ніч – температурив. А його маму не завадило б притягнути до відповідальності і позбавити батьківських прав», – зазначає начальник архівного відділу Тетяна Мар’їна, котра була однією з очевидців «знахідки».

Одразу після того, як працівники міліції зафіксували порушення, горе-матір провели до міської дитячої лікарні, аби обстежити малюка.

цигани3 цигани2 цигани цигани5

Іннеса МАНЗУЛИЧ

7dniv.info.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.