Росія агітує українців підтримувати європейську інтеграцію більше, ніж будь-хто інший

Росія агітує українців підтримувати європейську інтеграцію більше, ніж будь-хто інший

ГриценкоЗаява радника президента Російської Федерації Сергія Глазьєва про те, що торговельна війна – це «профілактичні заходи» на кордоні, є не що інше, як істерика з боку керівництва Російської Федерації. Про це під час чат-конференції на ЛІГА.net заявив лідер «Громадянської позиції», нардеп Анатолій Гриценко.

За словами нардепа, торговельна війна – лише початок більш активних і рішучих дій по «примушенню України до шлюбу шляхом зґвалтування».

 «Прем’єр-міністр Микола Азаров повинен не заспокійливі казки розказувати, що ніякої торгової війни нема, а задіяти всю державну машину на захист національних інтересів. А президент України Віктор Янукович – негайно скликати РНБО», – заявив Гриценко.

 Коментуючи заклики до симетричного бойкоту російських товарів, Гриценко зазначив, що він стане актуальним і незворотним, якщо Росія не зупиниться у своїх агресивних діях.

 «Зараз на наших з вами очах своїми діями Росія агітує українців підтримувати європейську інтеграцію більше, ніж будь-хто інший», – прокоментував він.

 Додамо, що голова Німецької групи радників при уряді України Рікардо Джуччі заявив, що торговельна війна Росії з Україною – лише короткостроковий тиск, який не принесе Москві жодної користі.

 Нагадаємо, першими жертвами російської стратегії стали Віктор Пінчук (“Інтерпайп”) і Сергій Тарута (Індустріальний союз Донбасу): 16 липня прем’єр РФ Дмитро Медведєв оголосив про рішення російського уряду не продовжувати на друге півріччя квоти на безмитне ввезення українських труб. Потім Росія заборонила імпорт виробів корпорації Roshen Петра Порошенка.

 Пізніше Федерація роботодавців України повідомила, що митниця РФ із 14 серпня зупинила весь український імпорт до своєї країни.

 18 серпня радник Президента Російської Федерації Сергій Глазьєв заявив, що ускладнення митного оформлення вантажів на російсько-українському кордоні є разовою акцією, але в разі підписання Україною Угоди про асоціацію з Європейським Союзом митне адміністрування може бути посилене.

ZAXID.NET


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.