Doc.ua запис до лікаря

Ужгородські “тітушки” ставлять на місце мукачівських бандитів

молнарПро це повідомляє на своїй сторінці у мережі фейсбук Президент Ужгородської федерації єдиноборств Євген Молнар:

На рахунок сесії Ужгородської міської ради.

По-перше: в місті зявилося стільки активних діячів,що аж ,,стає страшно”.Це чудово, що чим далі,то люди стають більш свідомими і не байдужими,якби не декілька ,,але” !Виникає одне запитання:Де ви були під час революції,коли вас так не вистачало??!!Відповідь:Для чого потрібно резикувати,влада така сильна,народ обовязково програє,а тоді репресії,переслідування і т.д.Ні,моя хата з краю..!Або навпаки,побачимо,як будуть розвиватися події,і при потребі появимось і будемо ,,активним та ідейним активом Майдану”.
То я звертаюся до так званих ,,активних діячів”:,,Поховайтесь у нори,звідки ви повилазили,бо своєю продажністю,неадекватністю і неволодінням ситуацією в місті ,,WHO IS WHO?” ви вводите в оману справжніх патріотів і борців за свободу!!! А продажним 6-кам,котрі рвуться до влади любими методами,раджу збавити оберти!

По-друге:система не помінялася!!!Всі там брали і беруть хабарі!!!Все може змінити тільки перезавантаження влади,тобто вибори!А зараз елементарно розпочалась підготовка до них!А проти Щадея виступають,бо він ставленик Балоги!Справжнім ужгородцям вже набридло,що по всій області самі мукачівці!ДОСИТЬ!!!УЖГОРОД НАЛЕЖИТЬ УЖГОРОДЦЯМ!!!Є Мукачево – там нехай осідають і керують, а Ужгородом будуть керувати(а не розкрадати,як до цього робилось) справжні ужгородці!Всі ці люди були при владі-ЗНАЧИТЬ ВОНИ НЕ ДОСТОЙНІ ЗАЙМАТИ КЕРІВНІ ПОСАДИ КРАЮ!!!

По-третє:ТІТУШКИ!Хочу запитати у громади:Вам не набридло це порівняння?!!! Особисто мені – ДА!Так-це реалії нашого життя!Але я хочу деяким людям трохи відкрити очі!Так,на сесії була незначна кількість чоловіків спортивної тілобудови,але це не означає,що це ТІТУШКИ!!!Це такі ж громадяни,як і всі (ДЕЯКІ З НИХ ПРИЙМАЛИ УЧАСТЬ У РЕВОЛЮЦІЙНИХ ПРОЦЕСАХ НАШОГО МІСТА-НА БОЦІ СВОГО НАРОДУ)решта.Вони нікого не чіпали,просто прийшли висловити свою думку!!!ТІТУШКАМИ Я НАЗВУ І НАЗИВАТИМУ ТИХ,ХТО СПЕЦІАЛЬНО ПРОВОКУВАВ ТИХ ХЛОПЦІВ НА ХУЛІГАНСЬКІ ДІЇ!
Багато є різних ситуацій,коли в місто приїзджають ,,мукачівські”,приїзжі з різних міст і сіл,і творять тут все,що заманеться!Я запитую:Хто тих безпридєльщиків ставить на місце???А СТАВЛЯТЬ ЇХ ТІ САМІ ,,ТІТУШКИ”,ТОБТО ЧОЛОВІКИ СПОРТИВНОЇ ТІЛОБУДОВИ,СПОРТСМЕНИ,ЯКІ Є СПРАВЖНІМИ ПАТРІОТАМИ СВОГО МІСТА,СЕРЕД ЯКИХ ЧЕМПІОНИ СВІТУ,ЄВРОПИ УКРАЇНИ,МАСТЄРА СПОРТА,ДИСЦИПЛІНОВАНІ І НАВЧЕНІ КУЛЬТУРИ І ПОВАГИ(https://www.facebook.com/profile.php?id=100004398646833),ЯКІ ВІД ЦЬОГО НІЧОГО НЕ ОТРИМУЮТЬ,КРІМ КУПИ ПРОБЛЕМ!І ВСЕ ТІЛЬКИ ЗАРАДИ НАШОГО ЧУДОВОГО МІСТА!!!

ДАВАЙТЕ КРАЩЕ БУДЕМО ВИЯВЛЯТИ СПРАВЖНІХ ,,РЕДИСОК” І ПРОВОКАТОРІВ, А НЕ ОБВИНУВАЧУВАТИ ПРОСТИХ І ПО-СПРАВЖНЬОМУ ДОСТОЙНИХ ГРОМАДЯН НАШОГО МІСТА!!!

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

3 відповіді до “Ужгородські “тітушки” ставлять на місце мукачівських бандитів”

  1. У БАЛОГИ МНОГО РОДИЧІВ І ВСІ ВОНИ ХОЧУТЬ БУТИ ДЕПУТАТАМИ! ДЕПУТАТАМИ МАЮТЬ СТАТИ ТІ, ХТО ТЕПЕР ВОЮЄ НА СХОДІ а ТЕПЕР ЗНОВУ РВУТЬСЯ ЦІ МОРДИ ШІСТЬОРИ, ЯКІ НЕ ОДНУ ПАРТІЮ ПОМІНЯЛИ ЗАРАДИ ВЛАДИ!!! ТРЕБА ТРЕТІЙ МАЙДАН І В КОЖНІЙ ОБЛАСТІ!!!!

    • правильно!!! майдан треба.. в ОДА був “Правий сектор” та всі начальники “пісяли”….хоть когось боялися..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *