Хостел ALINA від 110 гривень за місце.

Ратушняк йде на вибори до Верховної Ради

Ратушняк йде на вибори до Верховної Ради

РатаПро це лідер “Нового Закарпаття”  Сергій Ратушняк заявив на своїй сторінці у мережі Фейсбук:

Іду на вибори до ВР України.
Сьогодні країні потрібні не бовтуни і злодії, а люди з державницькою позицією і бійці. Кожний депутат – воїн! Я таким є!
Від Закарпаття – всі мажоритарники плюс списочники Гайдош, Мошак, Шуфрич – жульйо і колона Януковича. Всі пройшли шляхом підкупу. Ганьба третій частині закарпатських виборців, що за 200 грн привели до влади покидьків, які їх грабували і грабують, всі роки підтримують і співпрацюють з ПР і голосують за диктаторські закони від 16.01.2004р. Яскравий приклад – В.Ковач – він же Вася-кіловольт від ужгородського округу. Злодій і покидьок. Тоді купив голоси і йшов від ПР. Зараз від ЕЦ – бандитів братів Балог. Також друзі і соратники Януковича. Підтримує їх ще одне зло – брати Андрієви. ПР, злодіїв і контрабандистів.
Слава Україні! За Україну без злодіїв і електоральних запроданців.

Comments:

Одна відповідь до “Ратушняк йде на вибори до Верховної Ради”

  1. Сергій Миколайович говорить правду. Він молодець,що нікого не боїться і є справжнім патріотом своєї держави. Таких би у Верховній Раді побільше,тоді б українці давно зажили по цивілізованому,по європейськи. Я за Ратушняка і призиваю всіх виборців округу№69 віддати свій голос тільки за нього. Інші всі кандидати брехуни і не достойні представляти інтереси своїх виборців у вищому законодавчому органі країни. Так тримати,Сергію Миколайовичу! І надалі критикуйте олігархів,бандитів та шахраїв,а виборці будуть Вас підтримувати. Слава Україні та її героям і патріотам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *