Ужгородські географи захистили дипломи

Ужгородські географи захистили дипломи

Подібно до інших факультетів, травень на географічному — місяць захистів, ДЕКів, а також пов’язаних з цим хвилювань. При авторитетній комісії з інших вишів України і працівників державних управлінь Закарпаття цього року захистили дипломи 30 магістрів і 39 спеціалістів географічного факультету.

Факультет готує фахівців з чотирьох спеціальностей: «Туризм», «Географія», «Геодезія, картографія та землеустрій» – магістрів і спеціалістів, а з «Лісового та садово-паркового господарства» – бакалаврів.

Степан Поп, декан географічного факультету, доктор фізико-математичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України розповідає, що якість підготовки з кожним роком зростає. Більшість студентів працюють з третього курсу, успішно проходять навчальну практику. Магістри і спеціалісти цього року дуже добре захищали роботи, це відзначили й професори з інших вишів, які буди запрошені як голови відповідних комісій, зокрема Мирослав Дністрянський,  доктор географічних наук, професор Львівського національного університету ім. І. Франка та Степан Савчук, доктор технічних наук, професор Національного університету «Львівська політехніка», голова ДЕК зі спеціальності «Землевпорядкування та кадастр».

Студенти-бакалаври захищали роботи при керівниках державних управлінь Закарпатської області.

Степан Савчук зазначає, що кафедра йде в ногу з сучасними процесами землевпорядкування: «Високий рівень студенти демонструють на етапі виголошення роботи. Мають бачення сучасних тенденцій розвитку. Заважає поки що відсутність хорошої техніки для виконання робіт. Хочеться, щоб експериментальна частина була кращою. Зрозуміло, що УжНУ значно молодший за наш університет, це теж має чимале значення для підготовки фахівців. Але я думаю, що це тільки проблеми росту і всі здобутки ще попереду. А загальний розвиток практично однаковий».

Наразі випускники географічного факультету в очікуванні дипломів. Вже традиційні мантії для урочистого вручення вони одягнуть 31 травня. Початок церемонії об 11.20.

Наталія Каралкіна, студентка відділення журналістики УжНУ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.