Ужгородські депутати перенесли сесію щоб не розпалювати міжконфесійний конфлікт

Ужгородські депутати перенесли сесію щоб не розпалювати міжконфесійний конфлікт

Депутати Ужгородської міськради дослухались до пропозиції учасників бойових дій в зоні АТО присутніх на останній сесії ради, зокрема В’ячеслава Харченка, який заявив що міський голова Богдан Андріїв, задля зняття міжконфесійної напруги та запобіганню масовим заворушенням, має перенести засідання Ужгородської міськради, призначене на 6 квітня 2017 року на час після Великодня.  Воїни АТО вдячні депутатському корпусу за порозуміння і виваженість при розгляді цього питання.

Прес-служба міськради розповсюдила з цього приводу наступне повідомлення:

5 квітня, відбулося спільне засідання постійних комісій депутатів Ужгородської міської ради – розглянули результати роботи тимчасової робочої групи, яка додатково вивчала питання надання земельної ділянки релігійним громадам, котре викликало конфлікт на минулотижневій сесії.
Керівник робочої групи, секретар міськради Андріана Сушко повідомила, що оскільки, за інформацією управління правового забезпечення тривають судові спори між сторонами, пропонується зняти проект рішення з порядку денного сесії до вирішення справи по суті в судових інстанціях.
Депутати підтримали цю пропозицію, а також прийняли рішення, що наступне сесійне засідання буде проведено вже після великодніх свят.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.