Ужгородські чиновники обдирають власних колег

фущичПро корупційні дії ужгородських чиновників повідомили працівники  Ужгородського центру зайнятості.

Просимо звернути увагу на керівників Закарпатського обласного та Ужгородського міського центрів зайнятості Просимо вас звернути увагу на корумпованих керівників даних центрів зайнятості, які вже дістали всіх – і працівників і відвідувачів!!!

За участь у конкурсі на заміщення вільних посад у центрі зайнятості необхідно заплатити кругленьку суму керівнику обласного центру пану Фущичу, який вважає себе майже власником даної організації!!! Навіть на посаду свого заступника призначив свою коханку і в робочий час відвідує венгерські басейни!!!! Величезні гроші списують на якість нібито проведені заходи. Працівникам центру постійно погрожують звільненням та зниженням заробітної плати!!! В кабінетах встановлено відеокамери, не зрозуміло для чого і за які гроші!!!

В категоричній формі на постійних нарадах керівництво міського центру ображає свої працівників та вимагає від них негайно познімати людей з обліку для економії коштів фонду!!!!! Люди працюють при температурі в 16 градусів, це при тому що будівля нова!!! Так само дані керівники вимагали від своїх підлеглих вступати в партію регіонів та голосувати за неї на виборах, ще й сфотографувати бюлетень з відміткою! Відвідувачів також агітували! Пан Олексіюк давав вказівку дзвонити безробітним які стоять на обліку, щоб вони голосували за нього на виборах!Просимо вас допомогти нам змінити агресорів на людяних керівників! Підписатись не можемо, так як боїмось втратити роботу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

3 відповіді до “Ужгородські чиновники обдирають власних колег”

  1. тЕПЕР ГОЛОВНЕ ОБЛИТИ ЧОЛОВІКА БРУДОМ – А ДАЛЕ НАЙ ВІН ДОКАЗУЄ безуспішно протилежне

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *