Всі закарпатські правоохоронці та чиновники напишуть заяви на звільнення

 нрз

Народна рада Закарпаття розпочала процес громадської люстрації державних службовців

23 лютого 2014 року відбулось чергове розширене засідання ради Народної ради Закарпаття на якому, на вимогу широкої громадськості краю, було створено громадський Комітет з люстрації державних службовців. Рада НРЗ розглянула пропозиції внесені Петром Станком, Євгеном Молнаром, Павлом Федакою, Романом Молдавчуком, Арпадом-Робертом Драшковці, Анатолієм Костюхом та ухвалила , що беручи до уваги волевиявлення широких верств населення краю та зважаючи на високу ступінь корупції, що проникла у всі органи державної влади і місцевого самоврядування в наслідок безкарної і безконтрольної діяльності антинародного режиму Віктора Януковича, партії Регіонів, Комуністичної партії та партії Єдиний центр на Закарпатті громадській люстрації підлягають всі без виключення державні службовці та співробітники наступник структур:
– Закарпатської обласної ради;
– Закарпатської обласної державної адміністрації;
– Районних, міських, селищних, сільських рад;
– Районних державних адміністрацій;
– Прокуратури Закарпатської області;
– Районних, міських, природоохоронних, транспортних, військових прокуратур;
– Закарпатського обласного апеляційного суду;
– Районних, міськрайонних судів;
– Господарського суду в Закарпатській області;
– Закарпатського окружного адміністративного суду;
– Управління внутрішніх справ України в Закарпатській області;
– Районних, міських, міськрайонних управлінь (відділів) внутрішніх справ України в Закарпатській області;
– Управління Служби безпеки України в Закарпатській області;
– Чопського та Мукачівського прикордонних загонів Державної прикордонної служби України;
– Відділення транспортної міліції;
– Відділення податкової міліції;
– Закарпатської обласної адміністрації Міністерства доходів і зборів, включаючи районні, міські податкові інспекції;
– Митні підрозділи Міністерства доходів та зборів;
– Структурних підрозділів Міністерства юстиції України;
– Інших підрозділів системи державного управління.
Рішення ради Народної ради Закарпаття про створення громадського Комітету з люстрації державних службовців підтримано всіма територіальними Комітетами Народної ради Закарпаття.
Критерії люстраційної роботи, порядок збору відповідної інформації та її опрацювання будуть розглянуті на черговому засіданні ради Народної ради Закарпаття, що відбудеться в м. Ужгороді 24 лютого 2014 року.
Громадський Комітет Народної ради Закарпаття з люстрації державних службовців відкритий до співпраці з широкою громадськістю.

Інформує Прес-служба НРЗ

Також, в НРЗ роз’яснили, що люстрація йтиме за грузинським сценарієм, всі правоохоронці та чиновники напишуть заяви на звільнення, а потім після процедури люстрації їх прийматимуть на роботу по-новому.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

4 відповіді до “Всі закарпатські правоохоронці та чиновники напишуть заяви на звільнення”

  1. Только так можно не предать память о погибших и возродить нашу Украину из пепла – это единственный верный способ. Время пришло!
    Слава УкраЇні!!

  2. ПОДВИЧ МИКОЛА командир поста ДАІ ЛАЗЕЩИНА (Закарпаття) в даний час від підлеглих збирає по 400 гривень за зміну, відбиває за посаду за яку заплатив 25000 доларів тупорилий дебіл рідкісний, совісті не має і спонсорував на АНТИМАЙДАН ТІТУШОК ДАВАВ свій АВТОБУС в м.КИЇВ він може росказати про грошову схему ДАІ він боягуз і сикло. РЕГІОНАЛОВСЬКЕ БИДЛО. ПРАВИЙ СЕКТОР ДОПОМОЖІТЬ ЗУПИНИТИ ЦЬОГО БУШТИНСЬКОГО ПРИДУРКА.

  3. Головний критерій люстрації повинен стати маєток, так як всі знають яким “тяжким непосильним трудом” він зароблявся, як при такій малій зарплаті він катаєся на іномарці, що не кожний іноземец може собі позволити. Пенсію високопосадовців треба також люструвати, як так він бере таку пенсію як за кордоном зарплата, а його держава в руїнах від тих рішень що він приймав. I головноє, бізнес не повинен бути сполученний з роботов в державних органах, получиться що він більше працює над своїм або свої родини бізнесом, чим заниматься рішенням державних питань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *